top of page

Neni koupe, jako koupe

Snite o...
golfove nemovi2.jpg

Golfove nemovitosti

Na pobřeží Costa del Sol, právem přezdívaného COSTA DEL GOLF naleznete více než 70 golfových hřišť.

 

Proto najít vhodnou nemovitost, která bude umístěna právě v blízkosti golfového resortu může být snadné, avšak vždy je to o té Vaší konkrétní představě.

Všem golfovým nadšencům rádi splníme jejich sen a nalezneme to pravé. Nabízíme nádherné nemovitosti na vyhlášených golfových hřištích v blízkosti měst, nebo spíše na samotě, s komplexním servisem v podobě veškerého zázemí /restaurace, gym, SPA, aj./

Věříme, že s námi zažijete svůj HOLE IN ONE.

Bydleni v prvni linii

Při představování různých typů nemovitostí jsme se rozhodli začít jednoduše - mořem. Jak jinak.

Vždyť na dovolenou jedete s jasným cílem a to být s ním, usínat při zvuku vln, probouzejí se s tím, že první, na čem spočinou vaše oči, bude blankytná modř, kterou nelze popsat a co víc, která se mění s každou hodinou či ročním obdobím.

Právě pro vás, kteří touží mít svůj dům v blízkosti moře, někdy pár kroků, někdy pár set metrů, pro vás tu máme úžasné možnosti ať již apartmánů či domů.

Pokud je právě toto druh nemovitosti, která vás zajímá, neváhejte nám poslat zadání a my vám připravíme prohlídky na míru.

first line.jpg
archimia_the-sapphire_i-ia_.jpg

Bydleni ve meste

Zahrnuje nejen výhody města - obchody, restaurace, lékárny, nemocnice, a jiné, ale zároveň nabízí i blízkost pláže.

Součásně jej vyhlédávají klienti na stálé, či střídavé bydlení i díky školám, které jsou na místě,ale také z důvodu investice - například pro dlouhodobé či krátkodobé pronájmy.

Zároveň důležité pro klienty je, že jsou stále ve městě a všude v dochozí vzdálenosti, tedy není nutno stále používat automobil, byť většina ubytování v rámci ceny nabízí i parkovací stání v podzemních garážích

Exkluzivni nemovitosti

Další oblastí zájmu o projekty zde na pobřeží jsou EXKLUZIVNÍ nemovitosti.

Samozřejmě, každý z nás má svůj žebříček hodnot, své jasné představy o luxusu a způsobu využití, ať již pro účely skvělé investice, či pro své vlastní užití. Samotné  požadavky jsou mnohem vyšší, ať již na počet garážových stání, množství bazénů v domě, kolik ložnic je třeba, či konkrétní výhledy, to vše závisí pouze na přání klienta a to je pro nás rozhodující. Jediným a hlavním kritériem není pouze cena, ale zejména kvalita, design, výjimečné provedení, lokalita a “feeling!

Pokud hledáte profesionalitu, diskrétnost a přátelský přístup, jsme vám k službám.

luxusni .jpg
01.jpeg

Komercni investice

V neposlední řadě, pokud máte zájem nejen o investici do krásného bydlení, Vám dokážeme připravit návrh zajímavých komerčních investic.

Jedná se například o hotelová zařízení, developerské projekty, pozemky, aj.

Pracujeme na bázi BESPOKE, tedy na konkrétním zadání klienta. Vše máme prověřené a právně zajištěné.

bottom of page