top of page

Jak Vam muzeme pomoci?

Rodiny podnik, rodiny pristup

Jsme rodinná firma žíjící zde na Pobřeží.

Důvod, proč jsme se přestěhovali právě sem je jednoduchý : slunné počasí, kvalitní mezinárodní školy, zdravý životní styl

Worker with Ladder

Jedine na miru

Naším klientům pomáháme najít nejvhodnější nemovitost a to zejména BE-SPOKE, snažíme se na základě jejich zadání a s našimi zkušenostmi vyhledat ideální nemovitost tak, aby klient při příjezdu viděl již konkrétní promoce a vybral to nejlepší.

Koupe neni starost

Spolupracujeme s českým právníkem, čímž se snažíme usnadnit komunikaci klientům, pomáháme se zajištěním účetních záležitostí i kompletního poprodejního servisu.

Father and Son Playing
Boutique Hotel

Není domov jako domov…

Velice rádi vám pomůžeme nejen vybrat ten správný druhý domov, ale také jej bez problémů a starostí zařídit dle vašich jedinečných představ. 

Doporučujeme spolupráci s naším dlouholetým kamarádem Martinem, jehož služby využilo již několik klientů a jsou  maximálně spokojeni. Je jen na vás, v jaké cenové kategorii se chcete pohybovat, s Martinem se jednoduše sejdete přímo v Čechách a na všem se domluvíte. Samotnou realizaci již necháte na něm a přiletíte opravdu jen odpočívat a užívat si sluníčka.

bottom of page